Antalya Temizlik Makinaları

Firmamız, 2003 yılında kurulmuş olup sektörde kazanılan bilgi ve tecrübemizi siz müşterilerimize sunmaktayız. Her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesi ve sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Antalya Temizlik Makinaları, müşteri memnuniyeti ve sürekliliğinin sağlanmasını en önemli prensip olarak kabul etmektedir.

Antalya Temizlik Makineleri olarak firmamız Lavor, Powerwash, Comac, Fantom Profesyonel ürünlerinin yetkili teknik servisidir.

Antalya Temizlik Makinaları, endüstriyel temizlik makinaları kapsamında, yetkili servis hizmeti verdiğimiz firmaların yanısıra diğer yüksek basınçlı temizlik makinaları, ıslak-kuru endüstriyel tip vakum süpürgeler, sırt tipi süpürgeler, yürüyen merdiven temizleme makinaları, merdiven cila ve yıkama makinaları, basınçlı sıcak ve soğuk sulu oto yıkama makinaları, sert zemin temizleme otomatları, cila makineleri, köpük ve sıvı püskürtme tankları, yüksek basınçlı su jetleri, buhar makineleri, yüksek devirli parlatma makinası, trifaze vakum makinaları, halı yıkama makinaları, kuru köpük jeneratörlerde satış, servis, tamir ve periyodik bakım hizmeti vermektedir.

Başa dön
Call Now Button